دریل‌کاری با پایه مگنت

دسترسی سریع‌تر به قسمت‌های پایین فلز

دستگاه‌های دریل گردبر فاین (FEIN core drills) دقیق‌تر، به‌صرفه‌تر و سریع‌تر از همیشه می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان بهترین نتایج دریل‌کاری را نشان دهند. دستگاه دریل مگنت ( مغناطیسی ) جمع‌وجور، قدرتمند و یونیورسال که کار اپراتور را به حداقل می‌رساند، زیرا علاوه بر عدم نیاز به دریل‌کاری اولیه (پیش مته ) یا تعویض ابزار، عملکرد سریعی دارند. از آنجا که ابزارهای برش مته گردبر دارای سطح ماشین‌کاری، کوچکی هستند، نیروی پیشروی مورد نیاز آنها کم است که باعث صرفه‌جویی در زمان، انرژی و هزینه می‌شود.

کاهش زمان کارکرد تا ۴۰%

کارایی به معنای دستیابی به بهترین نتایج با صرف کمترین میزان کار است- که به‌طور کامل بیانگر دریل‌های مغناطیسی ضربه‌ای است. برخلاف دریل‌کاری با مته مارپیچ، دریل‌کاری مغزه‌گیر تنها شامل ماشین‌کاری یک حلقه باریک است و نه تمام سطح دریل‌کاری. که این باعث می‌شود تا سوراخ با نیروی پیشروی و صرف کار بسیار کمتر توسط کاربر و در مدت‌زمان بسیار کمتری ایجاد شود. برای ایجاد سوراخ‌هایی در فلز با ابزار برش حلقوی تنها یک مرحله کفایت می‌کند. این کار دریل‌کاری پایه مغناطیسی را به یک روش بسیار اقتصادی دریل‌کاری تبدیل کرده است.

می‌توان از کاربردهای گسترده دریل‌کاری پایه مغناطیسی برای انجام طیف وسیعی از کارها استفاده کرد، از دریل‌کاری در تیرهای فولادی (steel girders) گرفته تا سوراخ‌های متداخل(overlapping holes)، دریل‌کاری در مواد چندلایه و دریل‌کاری کنج‌ها با ابزار آفست(offset stop-drilling).

قابلیت‌های تخصصی دریل مغزه‌گیر فاین: همه مزیت‌ها در یک نگاه اجمالی

با فاین، شما همیشه ابزار مناسب کار خود را پیدا خواهید کرد- محدوده وسیعی از دریل‌های پایه مغناطیسی برای کار روی فلزات.

هنگامی که به دنبال کاربردهای کاملاً اتوماتیک برای تولید عمده یا اینکه به دنبال ماشین‌هایی با عملکردهای اساسی هستید، برند فاین متخصص راه‌حل‌های کاربردی برای دریل‌کاری پایه مغناطیسی است. ما دستگاه‌های دریل‌کاری مغزه‌گیر با راهنمای دستی ارائه می‌کنیم که برای استفاده انعطاف‌پذیر در فضاهای تنگ کاملاً ایده‌آل است، دریل‌های پایه مغناطیسی جمع‌وجور با ابعاد کوچک و کاربردهای یونیورسال که همچنین می‌تواند برای دریل‌کاری با مته مارپیچ، قلاویزکاری، برقوکاری (reaming) و خزینه‌کاری (countersinking) مورد استفاده قرار بگیرد.

مزیت‌های برند فاین: ارگونومی (ERGONOMIC)، استفاده آسان و کاربرپسند

دریل‌های پایه مغناطیسی فاین، دارای سیستم تنظیم مرکز و کنترل بصری هستند. همچنین نسبت توان به وزن بهینه آنها این امکان را فراهم می‌کند تا برای انجام کارهای بالاسری نیز مورد استفاده قرار بگیرند. محدوده بزرگ طول کورس (stroke) آن اجازه می‌دهد که حتی در حین دریل‌کاری با مته مارپپچ و قلاویزکاری نیز از ابزارهای دریل‌کاری بسیار بلند استفاده شود.

هنگامی‌که بحث دریل‌های پایه مغناطیسی می‌شود، صحبت از چند دهه تجربه و کیفیت برجسته به میان می‌آید.

تماماً ساخت برند فاین

ترکیبی بی‌نقص از دریل مغناطیسی، ابزارهای برش حلقوی، و لوازم جانبی. همه‌چیز کاملاً برای دریل‌کاری فولاد، فولاد ضدزنگ یا آلومینیوم مناسب است. ابزارهای ما الگویی از سوراخ‌های بی‌نقص ایجاد می‌کنند – بدون هیچ لبه تیز یا زبری و با سرعت چشمگیری.

از زمان اختراع اولین دریل الکترومغناطیسی در سال ۱۹۰۹، ما به‌طور مداوم در حال توسعه بیشتر دریل‌های پایه مغناطیسی و ابزارهای برش حلقوی بوده‌ایم. کیفیت برتر، استفاده از مواد درجه یک و دارا بودن بهترین کیفیت ساخت، دوام ابزارها را برای مدت زمان طولانی‌تری تضمین می‌کند. موتور پرقدرت فاین، پیشرفت کار مداوم را ضمانت می‌کند. نیروی نگه‌دارنده مغناطیسی بالای آن، موقعیت‌یابی مطمئن و درنتیجه بیشترین ایمنی را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این، مدل‌های سری JMC، JMU، JCM AUTO نیز دارای سیستم نمایش نیروی مغناطیسی هستند. طراحی مبتکرانه به این معنی است که نقطه دریل‌کاری در هر زمان به‌وضوح قابل مشاهده است.

برای تمامی کاربردها: ابزار مناسب با برند فاین

محدوده کارهای قابل انجام بر روی فلزات بسیار وسیع است. برند فاین، دریل مغناطیسی مناسبی را از پنج دسته کاربردی به شما ارائه می‌کند که به صورت کاملاً بهینه برای کاربردهای مربوطه دستی، سیار و ثابت طراحی شده‌اند. دریل‌های مغناطیسی می‌توانند سوراخ‌هایی تا قطر ۸/۱-۳ میلی‌متر [۸۰] و عمق برش تا ۳ میلی‌متر]۷۵[ایجاد کنند.

سیار MOBILE

سیستم کنترل دستی: با حداکثر انعطاف‌پذیری و تطبیق‌پذیری.

صرف نظر از جنس مواد و سطح: برای فلزات ناهموار و غیرمغناطیسی نیز مناسب است.

سرعت پیشرفت کار آن ۶ برابر بیشتر از دریل‌کاری با مته مارپیچ است.

استحکام ENDURANCE

مدل‌های غیرتخصصی (Entry-level) با قابلیت اساسی پایه مغناطیسی و قابلیت دریل‌کاری با مته مارپیچ

نسبت بهینه قیمت به عملکرد.

مناسب برای استفاده از بلندترین سرمته‌ها (drill bits).

جمع‌وجور COMPACT

قابلیت کارکرد در مناطق تنگ و با دسترسی دشوار، حتی به صورت عمودی و بالاسری.

کوچک و جمع‌وجور: ایده‌آل برای کارهای مونتاژ بالا.

پهنای عالی از کنج‌ها برای کارکردن در نزدیکی کنج­ها.

یونیورسال UNIVERSAL

بالاترین میزان تطبیق‌پذیری: می‌توان از آن برای پایه مغناطیسی، دریل‌کاری با مته مارپیچ، قلاویزکاری، خزینه‌کاری و سنگ‌زنی استفاده کرد.

به لطف راهنمای دم‌چلچله‌ای دوطرفه موتور می‌توانید از بلندترین مته‌ها استفاده کنید.

روش عملیاتی ساده و خالی از اشتباه از نگاه کاربر– ریسک خطاهای عملیاتی را کاهش می‌دهد.

اتوماتیک AUTOMATIC

به دلیل میزان پیشروی دریل، دریل‌کاری در حجم بالا با صرفه‌جویی در زمان و هزینه همراه است.

به لطف زمان‌های تکثیرپذیر و سازگار دریل‌کاری می‌توان روی زمان کارکرد برنامه‌ریزی داشت.

کارگر تنها لازم است تا فرایند دریل‌کاری را راه‌اندازی کند.

error: محتویات محافظت شده

منو اصلی