معرفی دریل ۳۲ کمپانی ایبن اشتاک

کارخانه ایبن اشتاک آلمان

معرفی کمپانی ایبن اشتاک

ایبن اشتاک نام یک شهر در کشور آلمان می باشد. این شهر کوچک به واسطه داشتن صنایع دسته اول بسیار معروف است. یکی از این صنایع شرکت تولیدات صنعتی ایبن اشتاک است. شرکت تولیدات صنعتی ایبن اشتاک در زمینه تولید محصولات صنعتی و الکترونیکی صنعتی فعالیت می کند. در ایران ما این شرکت را به واسطه تولیداتی همچون دریل ۳۲ می شناسیم و به درستی هم که محصولات این شرکت توانسته اند رضایت مشتری های خود را بدست بیاورند.

حوزه فعالیت تولیدات صنعتی ایبن اشتاک بسیار گسترده بوده و از جارو برقی و لوازم خانگی تا تجهیزات حفاری را شامل می شود. این شرکت در زمینه تجهیزات حفاری و دریل های الماس خود بسیار معروف و در بازار بی رقیب هستند. به مانند هر محصول آلمانی دیگر، محصولات ایبن اشتاک از بالاترین استانداردهای کیفیتی بهره می برند. بخش تولیدات دریل ایبن اشتاک یکی از مهمترین بخش از این شرکت عظیم است. در این مقاله سعی می شود که درباره دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک به خوانندگان عزیز اطلاعات جامعی ارائه دهیم.

کارخانه ایبن اشتاک آلمان

کارخانه ایبن اشتاک آلمان

نمای کارگاه تولید دریل ایبن اشتاک

دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک

دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک را همه صنعتگران می شناسند. کیفت و قدرت بالا در کنار دوام و مقاومت این محصول باعث شده که طرفداران زیادی داشته باشد. دریل های ۳۲ ایبن اشتاک در دو مدل ۳۲/۲ و ۳۲/۴ به بازار عرضه گردیده است. اگرچه هردوی این محصولات توان سوراخ کردن یک صحفه فولادی ۳۲ میلیمتری را دارند اما تفاوت های مهمی با هم دارند. دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک مدل ۲/۳۲ تحت عنوان EHB 32/2.2 R R/L و دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک مدل ۳۲/۴ تحت عنوانی EHB 32/4.2 به بازار عرضه گردیده اند.

دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک مدل EHB 32/2.2 R R/L

دریل دویمردار

دریل دیمردار ایبن اشتاک ۱۸۰۰ وات

دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک مدل EHB 32/2.2 R R/L

دریل ایبن اشتاک ehb32.4/2

دریل ایبن اشتاک ehb32.4/2

 

دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک مدل EHB 32/2.2

دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک مدل ۳۲/۲ از موتوری با توان ۱۸۰۰ وات بهره می برد که همانطور که میدانید یک توان رویایی محسوب می شود. موتور این محصول به همراه یک گیربکس دو سرعته کلاچ دار که در حالت اول سرعتی برابر با ۶۰ الی ۱۴۰ دور در دقیقه دارد و در حالت دوم سرعتی مابین ۲۰۰ الی ۴۷۰ دور بر دقیقه دارد. این مدل توانایی راست گردی و چپ گردی را دارد و وزنی برابر با ۶کیلو و ۴۰۰ گرم دارد. استاندارد اسپیندل این مدل MT 3 می باشد.

دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک مدل EHB 32/4.2

دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک ۳۲/۴ از موتور با توان پایین تر بهره می برد؛ توان خروجی این موتور ۱۷۰۰ وات است. که باز هم نسبت به رقبا بسیار بالاتر است .این موتور از یک گیربکس کلاچ دار ۴ سرعته بهره می برد که در دور اول تا چهارم سرعت های به ترتیب، ۲۱۵ /۳۳۰ /۴۶۰/۶۸۰ دور بر دقیقه دارد. وزن این مدل ۶ کیلو ۹۰۰ گرم است که مقداری از مدل قبلی سنگین تر است و دلیل آن بهره مندی از گیربکس پیشرفته تر است.

استاندارد استفاده از اسپیندل این مدل هم مانند مدل قبلی است و از اسپیندل های MT 3 بهره می برد. این مدل جدا از سرعت چرخش آزاد، سرعت چرخش در حین کار و زیر بار را هم دارد که برابر با۱۱۰/ ۱۷۵/ ۲۴۵/ ۳۸۵ دور در دقیقه است.
همانطور که مشاهده کردید این دو مدل بسیار با هم متفاوت هستند ولی در نهایت میتوان گفت که کارایی یکسانی دارند. گیربکس پیشرفته تر در مدل ۴/۳۲ باعث می شود که توان کمتر موتور جبران شود. در کنار تفاوت های این دو مدل باید به این توجه داشت که این دو محصول به گونه ایی طراحی شده اند تا کمترین لرزش را داشته باشند که در کنار چکش اتوماتیک و هوشمندی که دارند دقت کار را بالا می برند و راحتی هرچه تمام تر را برای استفاده کننده آن به ارمغان می آورند.

سخن پایانی
این دو مدل از دریل مته ۳۲ ایبن اشتاک جزو بهترین و با کیفیت ترین های بازار هستند که بسیار جلوتر از رقبای خود حرکت می کنند. این دریل ها برای کارهای صنعتی بسیار پیشترفته و حساس طراحی شده اند و به جرات میتوان گفت که هر کارگاهی نمی تواند استفاده مناسب از این دریل ها را داشته باشد؛ ولی اگر بتوانید از همچین محصولی استفاده کنید مطمئنا دیگر نیاز به محصولات دیگری نخواهید داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتویات محافظت شده

منو اصلی