دریل مگنت ماشین سوراخکاری قابل حمل به همراه پایه نگهدارنده با خاصیت آهنربایی برای ثابت شدن بر روی سطوح فلزی است. 

انتقال سازه ها و لوله‌ های بزرگ فلزی به محل کارگاه و سوراخکاری با دریل رادیال ثابت می‌ تواند کاری زمان بر و طاقت‌ فرسا باشد. دریل مگنت یا پایه مگنت قابل حمل این امکان را به شما می‌ دهد تا به جای انتقال قطعه به محل دریل، دریل مگنت را به محل قطعه کار مورد نظر برده و امکان سوراخکاری را به شما می دهد. دریل مغناطیسی قابل حمل را در هر موقعیتی اعم از عمودی، افقی و یا بالا سری (وارونه) و همچنین در ارتفاع بالا نیز می‌ توان استفاده کرد.

دریل مگنت ها از نظر ابعاد و کارایی و موارد استفاده به چهار دسته بندی کلی به شکل زیر تقسیم بندی می شوند

دستگاه پخ زن فلز Beveler Machine

هدف از طراحی دستگاه‌ پخ‌ زن فلز، زاویه دار کردن لبه فلز به روش براده برداری سرد انواع فلزات (آهن ، فولاد ، استن لس استیل و …) با استفاده از ابزارهای فرز کاری با تیغچه از جنس الماس است. جهت آماده‌ سازی پلیت های فلزی (شیت متال) و لوله های فلزی برای فرآیند جوشکاری و همچنین به دلایل مختلفی از جمله کیفت و زیبایی ظاهری و حذف لبه‌های تیز و برنده قطعه کار از دستگاه‌های پخ‌ زن (بولر ماشین) استفاده می‌ شود. پارامترهای مختلفی در انتخاب دستگاه پخ‌ زن مؤثر است از جمله: عرض پخ زنی، زاویه پخ زنی، اندازه المان، ابعاد پخ، کیفیت پرداخت و نوع موادی که کار پخ زنی بر روی آن‌ ها انجام می‌ شود.

پخ زن ها از نظر ابعاد و کارایی و موارد استفاده به چهار دسته بندی کلی به شکل زیر تقسیم بندی می شوند

فروشگاه ایران بور

مجموعه ایران بور تامین کننده ابزار های نوین، کارآمد و به روز برای صنایع ساخت و ساز فلزی مانند سوله سازی ها، مخزن سازی ها و تمامی کسب و کارهایی که در زمینه ساخت قطعات و دستگاه های فلزی فعالیت می کنند خدمات خود را ارائه می دهد.

کارشناسان این مجموعه با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه فروش و پشتیبانی ابزار های مناسب صنایع فلزی در بازار ابزار خیابان سپه (میدان حسن آباد) و همکاری گسترده با شرکت ها و کارگاه های سازه فلزی نیاز مشتریان خود را به درستی درک می کنند و می توانند بهترین و درست ترین راه حل را به شما پیشنهاد دهند.

محصولات و خدمات

فروشگاه تخصصی ایران بور در زمینه فروش و خدمات پس از فروش، تعمیرات و تامین قطعات جانبی و یدکی ابزار آلات صنایع فلزی فعالیت می کند.

تنوع برند

ما در ایران بور بیشترین تنوع برند را ارائه می کنیم و هیچ برندی برای ما اولویت فروش نیست بلکه با توجه به نیاز مشتری و تجربه چندین ساله، بهترین محصولی که کارآمد باشد را پیشنهاد می کنیم.

محصولاتی که اخیرا مشاهده کرده اید

بیشترین تنوع برند و مقایسه محصولات را تنها در مجموعه ایران بور می توانید تجربه کنید.

برند یوروبور هلند
شرکت پروموتک
JEPSON
rabtor
برند فاین آلمان
برند بوش آلمان
برند میلواکی امریکا

منو اصلی